Oferujemy

CENTRUM MEDYCZNE - HEALTHY LIFE

 

lek. med. naturalnej Edward Gajda

Ukończyłem wyższe studia medyczne w Polsce oraz medycynę tradycyjną/naturalną w USA. Z roślinami leczniczymi jestem związany od najwcześniejszych lat swojego dzieciństwa z racji miejsca urodzenia (Bieszczady) oraz tradycji rodzinnej, a później już z zainteresowania ziołolecznictwem-fitoterapią w sposób naukowy i zawodowy od 1991 roku. Odbyłem również studia w zakresie dietetyki klinicznej oraz ziołolecznictwa-fitoterapii  na  uniwersytetach  medycznych  i  szereg  kursów  specjalistycznych  w różnych  dziedzinach medycyny głównego nurtu, a także studia na kierunku promocja zdrowia oraz teologia chrześcijańska. Wszystkie te osiągniecia ułatwiają  mi  nie  tylko  lepsze  promowanie  zasad  zdrowego  stylu  życia i odżywiania,  lecz  również  traktowanie  pacjenta  w sposób holistyczny pod względem psychosomatycznym, jako integralną całość. Jestem członkiem Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Polskiego Zielarstwa, którego nadrzędnym celem jest dokonywanie potrzebnych zmian w kształceniu lekarzy, farmaceutów i pozostałych pracowników ochrony zdrowia odnośnie  fitoterapii  (ziołolecznictwa  opartego na dowodach naukowych - evidence based medicine) w lecznictwie. Jestem także autorem artykułów w kwartalniku Postępy Fitoterapii, który znajduje się na liście czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz w bazie Polskiej Bibliografii Lekarskiej GBL - promującym fitoterapię, jako nowoczesną metodę leczenia i popularyzującym wśród lekarzy oraz farmaceutów badania analityczne, farmakologiczne, biologiczne i kliniczne w zakresie leków oraz surowców roślinnych. Obecnie realizuję pracę doktorancką na wydziale lekarskim w dziedzinie kardiologii (znaczenie dieto-fitoterapii w nadciśnieniu tętniczym). W swojej praktyce zawodowej łączę medycynę tradycyjną/naturalną z medycyną konwencjonalną i wartościami chrześcijańskimi, co ma istotny wpływ na lepsze wyniki terapeutyczne.

medycyna naturalna

Centrum Medyczne „Healthy Life” świadczy usługi w oparciu o współczesną wiedzę medyczną w połączeniu z remediami natury. Naszą nadrzędną zasadą jest traktowanie człowieka w sposób całościowy, tak pod względem fizycznym, mentalnym, jak i duchowym.  Tutaj osoba niedomagająca może skorzystać z metod medycyny integracyjnej, w oparciu  o wiedzę naukową oraz długoletnią praktykę  w zakresie  ziółolecznictwa,  dietetyki klinicznej  oraz  fizjoterapii  w  miłym,  opiekuńczym  i przyjaznym środowisku.  Pacjenci konsultowani są na podstawie badań labolatoryjnych, fizykalnych, karty informacyjnej ze szpitala oraz wywiadu medycznego, celem indywidualnego opracowania programu terapeutycznego. 
 

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna lub w formie mailowej!

 

Z uwagi na obostrzenia związane z wirusem SARS-CoV-2 konsultacje medyczne odbywają się w formie telefonicznej!

 

Gabinet czynny (poza ustawowymi świętami oraz każdą sobotą) od poniedziałku
do czwartku w godzinach:
9.00 – 17.00, w piątek w godzinach: 9.00 – 12.00

 


medycyna naturalna

   

REGULAMIN ZAMÓWIEŃ

  

Zamówienia na preparaty recepturowe i ziołowe prosimy składać mailowo lub telefonicznie. Przy zakupie preparatów w formie wysyłkowej należy doliczyć koszt wysyłki, który jest zależny od wielkości zamówienia. 

Czas realizacji zamówienia wynosi do kilku dni roboczych. W razie chwilowego braku danego produktu informujemy o najbliższym – możliwym terminie realizacji zamówienia.

Preparaty wysyłamy na podstawie przedpłaty lub za pobraniem.

 

NR RACHUNKU BANKOWEGO - PŁATNOŚĆ W KRAJU W WALUCIE PLN:

77 1050 1083 1000 0092 2882 0420 

 

NR RACHUNKU BANKOWEGO - PŁATNOŚĆ POZA KRAJEM W WALUCIE EURO

IBAN: PL 48 1050 1083 1000 0092 2882 0651

Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

 

Kontakt
  • ul. Marii Konopnickiej 25 c, 43-450 Ustroń, Poland
  • +48 790-860-770
  • biuro@medycyna-tradycyjna.eu
  • Pon - Czw 9:00 - 17:00
    Pt 9:00 - 12:00
CENTRUM MEDYCZNE - HEALTHY LIFE